Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3548606

ID: 48606 ALMAN 1HGU10/MAX 50W,White CEILING

Достапност: На залиха
572,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

48606 АЛМАН 1ХГУ10/МАКС.50Њ Бело таванска светилка