Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3548607

ID: 48607 ALMAN 1XGU10/MAX 50W Black CEILING

Достапност: На залиха
572,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

48607 АЛМАН 1ХГУ10/МАКС.50W,црни таванска светилка