Производител: Optonica led
Код на продуктот: 3601461

ID: 1461 LED BULB E14 6W 480LM 175-265V 4500K

Достапност: На залиха
73,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

1461 ЛЕД СИЈАЛИЦА Ц37 Е14 6W 480LM 175-265V 4500K