Производител: Optonica led
Код на продуктот: 3607314

ID: 7314 Light Control sensor IP44 AC110-240V OT7314

Достапност: На залиха
268,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

7314 Фото сензор ИП44 Ац110-240Њ ОТ 7314