Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3512005

ID: 12005 ZETA 2xG9/33W,Ip44,Chrome

Достапност: за 5-10 дена
1.800,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

12005 ZETA 2xG9/33W,Ip44,Chrome Ѕидна светилка