Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3500918

ID: 918 Traps 1xR7s/100W gray

Достапност: На залиха
420,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

918  Traps 1xR7s/100W gray Ѕидна светилка