Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3514005

ID: 14005 CALISTO 2xG9/40W,Bronze

Достапност: На залиха
1.538,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

14005 CALISTO 2xG9/40W,Bronze,Ѕидна светилка