Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3514003

ID: 14003 CARMEN 2xG4/20W,Chrome,

Достапност: На залиха
2.138,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

14003 CARMEN 2xG4/20W,Chrome,Ѕидна светилка

Слични продукти