Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 9155812 WALL LAMP Spot DABLIN 2HGU10 L24 H15 Black NOVA LUCE

ID: 9155812

Достапност: На залиха
1.250,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

9155812 Зидна светилка спот DABLIN 2HGU10 L24 H15 Црна NOVA LUCE