Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3512055

ID: 12055 ANITA 2XE14/40W IP 44/CHROME

Достапност: На залиха
1.800,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

12055  ANITA 2XE14/40W IP 44/CHROME Ѕидна светилка

Слични продукти