Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3501556

ID: 1556 INUA 2XG9/40W,NICKEL SATIN

Достапност: На залиха
3.040,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

1556 INUA 2XG9/40W,NICKEL SATIN Ѕидна светилка

Слични продукти