Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3501551

ID: 1551 BAIKO 1xG9/40W,CHROME

Достапност: На залиха
2.260,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

1551 BAIKO 1xG9/40W,CHROME,Ѕидна светилка