Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3575562

ID: 75562 CEILING LAMP DARIA 3XE27 BLACK/COPPER LUXERA

Достапност: за 5-10 дена
2.050,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360