Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3532321

ID: 32321 ПОДНА СВЕТ. MEDIAN 1ХЕ27 БЕЛА LUXERA

Достапност: На залиха
6.760,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360