Код на продуктот: 1101141

ID: 1101141 проводник NYM-J(PP) 3X1.5

Достапност: На залиха
44,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

1101141 проводник NYM-J(PP) 3X1.5