Код на продуктот: 1100554

ID: 1100554 кабел гумен GN 50 5H2.5

Достапност: На залиха
205,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

1100554 гумен кабел GN 50 5X2.5