Производител: ELEKTRO MATERIAL
Код на продуктот: 1100353

ID: 1100353 проводник HO5VV-F (PP/J) 5X1.5

Достапност: На залиха
61,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

1100353 проводник HO5VV-F (PP/J) 5X1.5