9892164 Висечка светилка 21W лед 3000К 1900Лм GIRDINO акрил NOVA LUCE

Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 9892164 Pendant light 21W led 3000К 1900Lm GIRDINO NOVA LUCE
Достапност: На залиха
7.000,00 ден.