9892163 Висечка светилка 30W лед 3000К 2700Лм GIRDINO акрил NOVA LUCE

Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 9892163 Pendant light 30W led 3000К 2700Lm GIRDINO NOVA LUCE
Достапност: На залиха
9.450,00 ден.