9695228 Висечка светилка 11W лед 3000К 414Лм PALENCIA бела NOVA LUCE

Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 9695228 Pendant Light 11W led 3000К 414Lm PALENCIA NOVA LUCE
Достапност: На залиха
6.480,00 ден.