9695226 Висечка светилка 11W Лед 3000К 414Лм PALENCIA црна NOVA LUCE

Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 9695226 Pendant Light 11W Led 3000К 414Lm PALENCIA NOVA LUCE
Достапност: На залиха
6.480,00 ден.