9586511 Висечка светилка 1xE27 црна GEA NOVA LUCE

Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 9586511 Pendant light 1xE27 black GEA NOVA LUCE
Достапност: На залиха
3.980,00 ден.