9054452 Висечка светилка 10E Лед 3000К 692Лм NEUTRO NOVA LUCE

Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 9054452 Pendant light 10W Led 3000К 692Lm NEUTRO NOVA LUCE
Достапност: На залиха
9.650,00 ден.