7605180 Висечка светилка 1xЕ27 PAOLO црна NOVA LUCE

Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 7605180 Pendant Light 1xЕ27 PAOLO black NOVA LUCE
Достапност: На залиха
2.100,00 ден.