17308 ПЛАФ.СВЕТ.KRATON 30W 2400LM СО ДАЛЕЧ.Ф393мм LUXERA

Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3517308
Достапност: Го има на залиха
4.650,00 ден.