18415 ПЛАФ.СВЕТ. CANVAS ЛЕД 38W 4000К Ф480 КАФЕ LUXERA

Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3518415
Достапност: На залиха
12.800,00 ден.