70209 ТРЕМОЛО ЗИДНА СВЕТИЛКА ДВОЈНО ФИКСИРАЊЕ 8W ЛЕД ХРОМ

Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 70209 TREMOLO WALL LAMP DOUBLE FIX 8W LED CHROME
Достапност: На залиха
1.700,00 ден.