7409604 Висечка светилка БРАНДО 1xGU10 црна NOVA LUCE

Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 7409604 Pendant lamp BRANDO 1xGU10 black NOVA LUCE
Достапност: На залиха
2.310,00 ден.