7409603 Висечка светилка БРАНДО 1xGU10 бела NOVA LUCE

Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 7409603 Pendant lamp BRANDO 1xGU10 White NOVA LUCE
Достапност: На залиха
2.310,00 ден.