7605189 Висечка светилка ПАОЛО 3хЕ27 12W IP20 NOVA LUCE

Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 7605189 Pendant light PAOLO 3xE27/12W NOVA LUCE
Достапност: На залиха
4.250,00 ден.