665002 Надградна светилка ТОРЕ 3xGU10 Бела NOVA LUCE

Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 665002 SPOT Light Tore 3xGU10 White NOVA LUCE
Достапност: На залиха
3.540,00 ден.