665001 Надградна светилка спот ТОРЕ 1хGU10 бела IP 20 NOVA LUCE

Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 665001 Spot Light Tore GU10 IP20 White
Достапност: На залиха
1.360,00 ден.