46303 ФАМОСА 1ХЕ27/40W,МАТ БЕЛО/АНТИЧКО ВИСЕЧКА СВЕТИЛКА

Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3546303
Достапност: На залиха
2.086,00 ден.