Производител: EATON
Код на продуктот: 2202341

ID: 355NHG2B

Достапност: На залиха
563,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

НОЖЕСТ ОСИГУРУВАЧ  NH 500V GL-GG 2/355A  двојна индукција 355NHG2B EATON