Код на продуктот: 2328170

ID: 412520

Достапност: На залиха
120,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

ПРИКЛУЧНИЦА ШУКО ИТАЛИЈАНСКО СО ЗАШТИТА 1M СБ БЕЛА БОЈА МОДУС 412520