Код на продуктот: 4126970-X

ID: 517033

Достапност: На залиха
1,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

ОЗНАКИ ЗА ПРОВОДНИЦИ НАТАКНУВАЊЕ 0,5-1,5 KE1 (X) 517033