Код на продуктот: 2321263

ID: 616500

Достапност: На залиха
162,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

ПРИКЛУЧНИЦА ШУКО СО РАМКА МИКРО НОВ 616500