Производител: EATON
Код на продуктот: 2205503

ID: 2205503 АВТОМАТСКИ ОСИГУРУВАЧ HX-B16A 1P 6KA EATON

Достапност: На залиха
140,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

 АВТОМАТСКИ ОСИГУРУВАЧ HX-B10A 1P 6KA 194821 EATON