Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3570201

ID: 70201 WALL LAMP TREMOLO LED 11W 4000K IP44 CHROME LUXERA

Достапност: На залиха
1.650,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360