Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3571327

ID: 71327 CEILING LAMP NURRIA 33W 3000-6500K BLACK/COFFEE LUXERA

Достапност: за 5-10 дена
3.300,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360