Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3571331

ID: 71331 ПЛАФ.СВЕТ SWIMM ЛЕД 22W 4000K IP44 ХРОМ LUXERA

Достапност: На залиха
2.670,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360