Производител: FINDER
Код на продуктот: 2240128

ID: 12.51.8.230 MULTIFUNCIONAL RELAY 12.51.8.230 FINDER

Достапност: На залиха
3.767,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

временско мултиф.реле со дисплеј 12.51.8.230 FINDER