Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3561215

ID: 61215 ПЛАФОНСКА СВЕТ.VEDMA 3XE27 ДРВО LUXERA

Достапност: На залиха
1.870,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360