Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3532322

ID: 32322 ПОДНА СВЕТ.MEDIAN 1XE27 ЦРНА LUXERA

Достапност: На залиха
6.760,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360