Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3564422

ID: 64422 ВИС.СВЕТИЛКА ORADEA 3XE27 ЦРНА LUXERA

Достапност: На залиха
5.200,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

ДИМЕНЗИИ 1200mm x700mm x100mm