Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3548502

ID: 48502 ВИСЕЧКА СВЕТИЛКА BUTTERFLY 1ХЕ27 LUXERA

Достапност: На залиха
4.050,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360