Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 9587121 Pendant Lamp GRIFIN 1HE27 D40 H31 NOVA LUCE

ID: 9587121

Достапност: за 5-10 дена
7.200,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

9587121 Висечка светилка GRIFIN 1HE27 D40 H31 NOVA LUCE

Слични продукти