Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 9184311 WALL LAMP SPOT VAN 1HGU10 7W white NOVA LUCE

ID: 9184311

Достапност: На залиха
1.050,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

9184311 Зидна светилка спот  VAN 1HGU10 7W бела NOVA LUCE