Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 9155712 Wall Lamp DABLIN 1HGU10 L10 H15 cm black NOVA LUCE

ID: 9155712

Достапност: На залиха
850,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

9155712 Зидна Светилка DABLIN 1HGU10 L10 H15 SM црна NOVA LUCE