Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 8105620 Pendant lamp ALBI DIM.32W 1950LM 3000K black Nova Luce

ID: 8108620

Достапност: На залиха
7.850,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

8105620  Висечка светилка ALBI DIM.32W 1950LM 3000K црна Nova Luce